Ing. Hana Zbončáková

Svůj profesní život jsem spojila s financemi. Mým prvním působištěm byla banka a v bankovnictví jsem pracovala s přestávkami více než 10 let jako zaměstnanec se specializací na hypotéky a úvěry pro fyzické osoby.

Mám ráda analytickou a různorodou činnost. Proto jsem se před 12 lety rozhodla vyměnit jednu bankovní instituci za spolupráci se všemi bankami na trhu z pozice OSVČ.

Náplní mé současné profese je finanční poradenství – hypotéky, úvěry, pojištění a investice. Tato činnost se zaměřuje na komunikaci s klienty, bankami i realitními makléři, na vyjednávání co nejlepších podmínek a v neposlední řadě analýzu potřeb klienta.

Svým klientům, novým i stávajícím, komplexně poradím při vyřizování hypotéky, zajištění rizik v oblasti životního a neživotního pojištění a také v oblasti investic.

"Jsem generující typ", který rád přijímá nové výzvy. Z tohoto titulu ráda něco tvořím a buduji. Posláním mé práce je spokojený klient, který se na mě následně obrátí s dalšími požadavky, případně mi doporučí nové klienty.

Kontakty

Telefon:
607 576 228
E-mail:
hana.zboncakova@stingfinance.cz
Web:
www.stingfinance.cz
Adresa:
Realitní kanceláč STING s.r.o.
Milady Horákové 2031/1
602 00 Brno

Zanechejte mi zprávu