Hypotéka

hypotéka
Máme pro Vás
výhodné nabídky
zajištění hypotéky

Hypotéka je v současné době nejoblíbenější forma financování vlastního bydlení. Hypoteční úvěr je dlouhodobý úvěr zajištěný nemovitostí v osobním vlastnictví. Pravidla pro poskytování hypoték jsou ustanovena v zákoně o dluhopisech č. 190/2004 Sb.

Na zajištění hypotéky může být použita pouze nemovitost, která se nachází na území České republiky. Hypoteční úvěr může být účelový nebo neúčelový (americká hypotéka) bez prokazování účelovosti.

Nejčastějí využívané účely hypoték:

  • koupě nemovitosti (rodinného domu, bytu, chaty, chalupy)
  • výstavba, rekonstrukce, modernizace, opravy
  • vypořádání společného jmění manželů, dědictví
  • refinancování úvěrů (hypotečních, překlenovacích, úvěrů ze staveb. spoř., vlastních prostředků)
  • bezúčelová (americká) hypotéka

Hypotéku Vám zajistíme bezplatně a nejlepší na trhu, která bude vyhovovat Vašim představám a možnostem. Naši hypoteční specialisté Vám vyjednají nadstandardní podmínky ve finančních institucích. Ušetříte peníze, čas a mnoho nervů s vyřizováním hypotéky.To že zpracování hypotéky je u naší společnosti kvalitní, svědčí i ocenění Hypoteční bankou a to dvakrát po sobě. Více o ocenění zde.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu