Hypotéka

hlídač fixace hypotéky

Hlídač fixace

Využijte našeho detektiva k ochraně vaši hypotéky a termínu změny fixace.

Končící období fixace znamená, že Vám končí garantovaná současná úroková sazba. Banky, u kterých jsou zřizovány hypotéky často oznamují tuto informaci klientům velmi pozdě. S námi vám tento důležitý termín neuteče.

V dostatečném předstihu Vám připomeneme, abyste měli dostatek času na vyjednání nejvýhodnější úrokové sazby na příští období fixace a případné refinancování hypotéky.

Již si nemusíte pamatovat Váš termín změny fixace. S našim hlídačem fixace máte šanci získat nové lepší podmínky, než Vám stávající banka nabízí.

Jak to funguje?

  • Vyplňte uvedený formulář. Stačí vyplnit jen základní informace a odeslat je našim poradcům.
  • 3 měsíce před ukončením Vaší doby fixace budete kontaktování našim hypotečním poradcem s návrhem nezávazné schůzky. Na té Vás budeme informovat o Vašich aktuálních možnostech s cílem získat pro Vás nejvýhodnější podmínky.
  • captcha

  • Položky označené * jsou povinné!

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu