Hypotéka

hypotéka

Kolik zaplatíte na poplatcích?

Poplatky obvykle nejsou vysoké, ale je jich dost

  1. poplatek za ocenění nemovitosti, který se hradí smluvnímu znalci banky. Ten zpracuje podle metodiky své banky požadované ocenění nemovitosti.
  2. poplatek za vyřízení hypotéky, který je splatný po schválení hypotéčního úvěru. Jeho přesnou výši naleznete v sazebníku jednotlivých bank a stavebních spořitelen.
  3. poplatek za čerpání úvěru, výše poplatku je opět stanovena v sazebníku bank a stavebních spořitelen.
  4. poplatek za nadstandardní služby, například možnost čerpání hypotéky před zapsáním zástavní smlouvy, nejdříve ve chvíli podání návrhu na vklad zástavního práva.
  5. poplatek za správu úvěru.

Oproštění od poplatků

Pokud banka nabízí hypotéku oproštěnou od poplatků, většinou si je pak promítne do vyšší úrokové sazby. Občas je služba bez poplatků nabízena v rámci různých akcí a tehdy se poplatky vůbec neúčtují. Náš hypoteční makléř je o všech právě probíhajících akcích informován.

Za služby STING Finance tyto poplatky platit nemusíte.

Naše služby jsou ZDARMA

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu