Hypotéka

hypotéka

Vaše nová hypotéka

Rozhodli jste se pořídit si nové bydlení, ale neobejdete se bez hypotéky? Odborníci ze STING Finance jsou tady pro Vás, aby Vám nejen ukázali Vaše možnosti, ale aby hypotéku za nejvýhodnějších podmínek na trhu od A do Z vyřídili. Jejich profesionalita je podložena mnohaletou praxí v oboru.

Kolik za jejich služby zaplatíte? Nic !

Jak jednoduše vyřídit hypotéku?

Klíčovou informací v tuto chvíli je, jaké jsou Vaše možnosti. Kolik máte vlastních financí a kolik Vám může ta která banka půjčit. Zorientovat se ve velkém množství bank a stavebních spořitelen je pak opět na našem odborníkovi, který Vám vyřídí tu nejvýhodnější kombinaci dostupných produktů.

Samotné vyřízení hypotéky není jednoduchou záležitostí. Od náročné administrativy včetně zajištění odhadu, až po čekání ve frontách na různých úřadech. Pro našeho hypotečního specialistu je to ale známé prostředí. Jelikož svou profesi dokonale ovládá, je jeho další přidaná hodnota v tom, že celý proces velmi urychlí.

Další důvody PRO STING Finance

  • Informuje o nejlepších řešeních, které se nabízejí.
  • Jako zástupce silné značky je schopen pro vás vyřídit bonusové produkty.
  • Náš hypoteční makléř ví, jaký se vyvíjí hypoteční trh.
  • Zajistí Vám nejvýhodnější podmínky hypotéky, nejlepší možné úrokové sazby.
  • Můžete se na něj kdykoliv obrátit s dotazem, ochotně Vám poradí.
  • Má informace o všech současných nabídkách bank a stavebních spořitelen.
  • Opravdu na nic nezapomene – naše služby jsou zcela komplexní.
  • Náš odborník je vám k dispozici KDYKOLIV po dobu trvání úvěru.

Kdy a proč refinancovat?

Na konci fixačního období lze často změnit podmínky k lepšímu tak zvaným refinancováním hypotéky. I zde se nejlépe orientují naši hypoteční makléři, kteří zajistí, že refinancování bude opravdu výhodné. Pozor však na lhůtu!

Vyřizování často zabere 6 až 8 týdnů.

Vyřiďte si hypotéku právě teď

  • Položky označené * jsou povinné!

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu