Marie Němcová

V roce 1995 jsem začala pracovat jako realitní makléř. V té době bylo financování prostřednictvím úvěrů v začátcích a bylo velmi obtížné. Postupně jsem se snažila propojit reality s financováním, až jsem se nakonec zaměřila jen na financování bydlení a služby s tím spojené.

Svět hypoték a financí mě natolik učaroval, že se od roku 2002 specializuji na zprostředkování úvěrů jak pro realitní kanceláře, tak pro klienty samotné. Pomáhám nejen s financováním, ale i s pojištěním, zajištěním rizik a spořením.

Za svou téměř dvacetiletou praxi ve financích jsem pomohla cca 900 klientům k jejich vysněnému bydlení. Mám radost, když se na mě s důvěrou nyní obrací děti mých klientů, které hledají své bydlení.

Díky svým dlouholetým zkušenostem a osobním vazbám v jednotlivých finančních institucích pro Vás získám bezkonkurenční nabídku a nadstandardní podmínky. Provedu Vás celým procesem – od vyřizování, schválení až po vyčerpání hypotéky.

Co můžete očekávat?

  • profesionální znalost problematiky úvěrování propojenou se znalostmi realitního a právního servisu
  • individuální přístup
  • řešení nestandardních situací
  • nezávislost úvěrového poradenství
  • získání mimořádných bonusů a VIP úrokových sazeb, výhody v rámci našich developerských projektů
  • jednoduchost a kompletnost služby
  • řešení, které bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a možnostem

Jsem certifikovaná makléřka na hypotéky a spotřebitelské úvěry, podřízená pojišťovací poradkyně zapsaná v registru ČNB pod IČO: 62837907 a zároveň registrovaná pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů a pojištění SAB servis, s.r.o. IČO: 24704008.

Kontakty

Telefon:
777 213 400
E-mail:
marie.nemcova@stingfinance.cz
Web:
www.stingfinance.cz
Adresa:
Realitní kanceláč STING s.r.o.
Veselská 6/7
591 01 Žďár nad Sázavou

Zanechejte mi zprávu