naše služby

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Pořiďte si vlastní bydlení

Díky nabídce bank a stavebních spořitelen na jednom místě vybereme pro Vás tu nejlepší nabídku na základě konkurenčního srovnání. Poskytneme klientům maximální komfort při vyřizování úvěrů.

Více ZDE

INVESTICE A SPOŘENÍ

Spořte bezpečně s vysokým úrokem

Navrhneme a zajistíme odpovídající finanční plán pro dosažení Vašich cílů. Vyhledáme ty nejlepší možnosti, jak Vaše finance bezpečně zhodnotit s nejnižším rizikem a odpovídající likviditou.

Více ZDE

POJISTNÉ PRODUKTY

Chraňte sebe, svou rodinu i majetek

Pomůžeme Vám myslet na zadní kolečka. Díky výhodným pojištěním ochráníte sebe, rodinu i majetek. Dokážeme snadno uzavřít smlouvy, zajistit pojištění nemovitosti i osob.

Více ZDE

OPTIMALIZACE FINANCÍ

Získejte z Vašich peněz co nejvíce

Zpracujme komplexní přehled o Vašich financích, odkryjeme všechny rezervy a tak si snadněji splníte to, po čem toužíte.

Více ZDE
Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu