Pojištění

pojištění od Maxfinance

Pojištění nemovitosti

Kdo nemá pojištěnou svou nemovitost, především hodně riskuje. Ať už se jedná o nebezpečí, hrozící živelnými pohromami, poruchami zařízení nebo nevítanými návštěvníky. Účelem pojištění nemovitosti je v první řadě zabezpečení Vašeho bydlení před různými riziky.

Pojistit lze rodinné domy včetně vedlejších objektů, byty a bytové domy, rekreační objekty i objekty ve výstavbě.

Široká škála pojištění nemovitosti

Živelné pohromy, poškození stavby, vloupání, vandalismus …

U rozsáhlých staveb s vysokou hodnotou lze sjednat pojištění nemovitosti šité na míru. S takovým pojištěním Vás již nic nepřekvapí.

Konkrétní příklady toho, proti čemu se lze pojistit

Primární rizika, proti kterým se lze pojistit, se označují jako sdružené riziko FLEXA. Ta chrání nemovitost před živelnými pohromami, jako je požár, výbuch, úder blesku a pád letadla.

Jako doplnění k tomuto základnímu pojištění je možné pojistit se proti mnoha dalším rizikům, jako je záplava, povodeň, pád stromu, vichřice a záplava vodou z vodovodního potrubí.

Tip pro vás: Seznamte se také s naší nabídkou pojištění domácnosti. Perfektní pojištění na míru Vašim představám.

Nechte si zpracovat výhodnou nabídku pojištění nemovitosti

  • Položky označené * jsou povinné!

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu