Pojištění

pojištění od Maxfinance

Rizikové životní pojištění

Proč je dobré ho mít

Jedná se o typ životního pojištění, kdy pojištěný platí pouze za to, že je pojištěn na určitou částku na smrt. Neobsahuje žádnou spořící složku. Všechno zaplacené pojistné je spotřebováno na krytí pojistné ochrany a poplatky pojišťovny, takže „propadá“ pojišťovně.

Sjednaná pojistná částka je vyplacena v případě, že dojde k úmrtí klienta nebo v případě sjednání připojištění je pojistné plnění vyplaceno dle sjednaných podmínek. V případě, že dojde k ukončení pojistné smlouvy, není vyplaceno žádné plnění.

Kdy se rizikové pojištění uzavírá

V případě, že nechcete pomocí pojistek zhodnocovat své finanční prostředky a požadujete pouze pojistnou ochranu. Tato pojistka je vhodná rovněž pro ty, kteří chtějí zabezpečit své blízké pro případ své smrti nebo chtějí vinkulovat ve prospěch jiného subjektu, například je možné rizikové pojištění použít k zajištění hypotéky nebo jiných úvěrových produktů.

Plus a mínus rizikového pojištění

Kritéria pojistné smlouvy mohou být variabilní podle požadavků klienta. Doba trvání nebo výše pojistné částky se odvíjí především od výše disponibilních příjmů rodiny, šíře pojistné ochrany a výše závazků. V rámci jedné pojistné smlouvy lze u rizikového pojištění sjednat i další připojištění, čímž dojde ke zvýšení pojistné ochrany klienta.

Klady:

  • garantovaná pojistná částka pro případ smrti
  • formou různých pojištění lze rozšířit rozsah pojistné ochrany
  • lze sjednat pevnou nebo klesající pojistnou částku
  • možno sjednat pojištění na dobu jednoho roku

Zápory:

  • v rámci rizikového pojištění nelze spořit

Nechte si zpracovat výhodnou nabídku rizikového pojištění

  • Položky označené * jsou povinné!

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu