Pojištění

pojištění od Maxfinance

Životní pojištění

Volbě životního pojištění je dobré věnovat dostatek času a pořádně si jej promyslet. Pokud má životní pojištění pokrýt určitá životní rizika, a to v dostatečné výši, bývá dosti nákladné. Pokud není životní pojištění dobře vybráno, nejen že neplní svou funkci, ale bez přehánění se může stát prostředkem ke zbytečnému vyhazování peněz.

Proč je životní pojištění důležité?

Jak se správně říká, člověk nezná dne ani hodiny. A právě pro takové události – i když nejenom pro ně – je zde životní pojištění. Pro pojištěného člověka i pro jeho blízké znamená tedy finanční jistotu v případě nepředvídatelných událostí. Díky životnímu pojištění získá klient pojistnou ochranu a navíc může vložené prostředky výrazně zhodnotit. Proto záleží na tom, jaký druh pojištění zvolí.

V první řadě chrání životní pojištění před rizikovými situacemi a kryje především riziko smrti. Pokud dojde k takto nepříjemné situaci, vyplácí pojišťovna pojistné plnění oprávněným osobám. Smrt však nebývá vždy podmínkou. Životní pojistka je sjednávána i pro případ dožití.V takové situaci dochází k výplatě peněžních prostředků po uplynutí sjednané doby. Pojistné plnění může být vyplaceno buď jednorázově, nebo v pravidelných splátkách, což závisí na podmínkách uvedených v pojistné smlouvě.

Hlavním úkolem životního pojištění je finanční zajištění osob blízkých – životního partnera, dětí, atd. – v případě vlastní smrti. Tento produkt je určen pro ty, kdo potřebují pokrýt riziko vlastní smrti. Uzavření životního pojištění určitě stojí za zvážení v případě, že je na člověku finančně závislá rodina, pokud plánuje pořízení vlastního bydlení na hypotéku, ale i při využití leasingu. Výhodou životního pojištění je mimo jiné i naprostá variabilita, kdy je možné přizpůsobit je přesně dle momentální životní situace pojištěného.

Pojištění je variabilní, takže jej nastavíme dle Vašich finančních možností. Věděli jste například, že pokud uzavřete soukromé životní pojištění a hradíte si pojistné, máte možnost odečíst pojistné až do částky 12 000 Kč ročně za dané zdaňovací období ze základu daně z příjmů?

Pojištění bez komplikací

Toto pojištění dokážeme sjednat v průběhu jediné schůzky. U investičního životního pojištění sami rozhodujete, jak se budou Vaše finanční prostředky zhodnocovat. Část pojistného může například tvořit spořící složku, která je výhodně zhodnocována. Nemusíte se starat, kam Vaše prostředky investovat. To zařídí daná pojišťovna.

Nechte si zpracovat výhodnou nabídku životního pojištění

  • Položky označené * jsou povinné!

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu