Profil společnosti

Profil společnosti

STING Finance s.r.o. je česká společnost zaměřená na poskytování komplexního finančního poradenství. Do 31. 1. 2016 nesla společnost název MAX Finance, s.r.o. Přejmenování společnosti vychází ze strategie Realitní a investiční skupiny STING, jejíž součástí je společnost STING Finance, vytvořit jedinou silnou značku. 

Společnost pomáhá klientům nejen na cestě k vlastnímu bydlení, ale také při zabezpečení příjmů na stáří, ochraně majetku a rodiny při nenadálých situacích.

Dlouhodobé praktické zkušenosti hypotečních poradců společnosti STING Finance umožňují vyjednat klientům nadstandardní podmínky v bankách a stavebních spořitelnách. Díky velkým objemům úvěrů, které ve finančních institucích vyjednáváme, získáváme výhodnější podmínky, včetně nižších úrokových sazeb.

Nechceme však být jen prostředníkem, ale partnerem a rádcem, který vždy stojí na straně klienta, a díky našemu profesionálnímu servisu tak získá nejlepší nabídku a přehled ve světě financí. Společnost STING Finance v roce 2014 zprostředkovala úvěry v celkové hodnotě 2 miliardy Kč a řadí se tak mezi významné makléřské společnosti, které se zabývají zpracováním hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření.