Profil společnosti

Naše ocenění

Ocenění za kvalitu spolupráce při zpracování hypoték.

Hypoteční banka již 4. rokem vyhlašuje ocenění za kvalitu zpracování hypotečních úvěrů.

Hypoteční specialisté společnosti STING Finance (do 31. 1. 2016 se společnost jmenovala MAX Finance) čtyři roky po sobě stanuli v tomto hodnocení na příčkách nejvyšších. V roce 2011 a 2013 na prvním místě a v roce 2012 a 2014 těsně na místě druhém.

Potvrzujeme tím nejen to, jak je kvalita pro zpracování hypoték důležitá, ale rovněž jak umíme pečovat o své klienty.

Samozřejmostí je nezávislost a spolupráce se všemi bankami a stavebními spořitelnami.

Toto ocenění je faktickým důkazem naší profesionality a dokladuje, že patříme ke špičce v oboru. Těší nás, že cestu kvality, kterou kráčíme, vysoce hodnotí ti nejpovolanější.

Dokládáme tím svou spolehlivost a především to, že klienti, kteří hledají financování svého bydlení, se na nás mohou s důvěrou obrátit. Je to doporučení pro stávající i budoucí klienty, kteří si mohou být jisti, že jim vybereme nejvýhodnější hypotéku.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu