Profil společnosti

Realitni skupina STING

Kdo jsme

Jsme skupinou společností působících ve všech oblastech svázaných s realitním trhem. Věnujeme se jak zprostředkování bydlení (Realitní kancelář STING), tak i komerčním nemovitostem (divize Komerčních nemovitostí), výkupům nemovitostí včetně jejich oddlužení a taktéž financování nákupu realit (STING uzavřený investiční fond), a to díky vlastnímu hypotečnímu centru (STING Finance). Specializace a zastoupení ve všech oblastech spojených s nemovitostmi z nás vytváří jedinečné realitní uskupení.

Komu patříme

Představujeme české společnosti zastřešené značkou STING, které vznikaly postupně od roku 1997 bez zahraničního kapitálu a cizího know-how. Všechny společnosti vlastní jeden majitel Martin Zaremba. Poznání, že i v dnešním globalizovaném světě je možné přijít s nápadem, realizovat jej, uspět a navíc konkurovat nadnárodním korporacím, které se překotně rozrůstají prostřednictvím zahraničního know-how, je pro nás motivací k další práci a růstu.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu