Ing. Romana Lejhancová

Finančnímu poradenství se věnuji od roku 2007. Mojí vášní je financování bydlení, protože je velmi rozmanité a někdy vyžaduje širší vhled do situace – nejen do osobních financí klientů, ale i odhadů cen nemovitostí, práce realitních makléřů, nemovitostního a rodinného práva.

Od mých začátků jsem s financováním bydlení pomohla cca 550 klientům. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami. Díky dlouhodobé spolupráci a osobním vazbám v jednotlivých finančních institucích pro Vás získám bezkonkurenční nabídku, nadstandartní podmínky, zajistím hladký průběh procesu hypotečního úvěru a vyřídím veškerou administrativu, která povede ke schválení a načerpání Vašeho úvěru.

Mimo práci s vlastními klienty se také věnuji svým kolegům, finančním specialistům, kteří poskytují komplexní finanční poradenství v regionech v Čechách a na Vysočině.

Jsem certifikovaná finanční poradkyně na hypotéky a spotřebitelské úvěry, pojištění a penze zapsaná v registru ČNB pod IČO: 63757648 a zároveň registrovaná pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů, pojištění a penze SAB servis, s.r.o. IČO: 24704008.

Kontakty

Telefon:
777 575 969
E-mail:
romana.lejhancova@stingfinance.cz
Web:
www.stingfinance.cz
Adresa:
Realitní kanceláč STING s.r.o.
Pernštýnské nám. 66
530 02 Pardubice

Zanechejte mi zprávu