Stavební spoření

stavebni sporeni

Úvěr ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření versus řádný úvěr
Veškeré smlouvy, které jsou na stavební spoření uzavřeny, umožňují předem za konkrétních podmínek ve smlouvě definovaných získat řádný úvěr, na nějž je právní nárok.

Podmínky získání úvěru:

  • výše finančních prostředků, které musíte naspořit pro přidělení úvěru
  • úroková sazba, kterou budete mít půjčené finance úročené

Kdy dostanete své peníze na ruku?
Poskytování úvěrů se řídí Zákonem o stavebním spoření a státní podpoře stavebního spoření. Podle něj nemůže být řádný úvěr ze stavebního spoření poskytnut dříve než po čtyřiadvaceti měsících trvání Smlouvy o stavebním spoření.

Dále se poskytnutí úvěru řídí Všeobecnými obchodními podmínkami dané stavební spořitelny.

Všechna PRO řádného úvěru
Získat tento úvěr je snadné, navíc u částek do čtyř set tisíc korun se neprověřuje Vaše bonita. Ani zde není nutno ručit nemovitostí a stačí jeden ručitel – ovšem v závislosti na výši půjčky. Úrok je garantován po celou dobu splácení úvěru, splátka se tedy nemění. Vyřízení řádného úvěru se obejde bez poplatků a poplatky za vedení účtu u stavební spořitelny jsou velmi nízké. Navíc se nemusí zakládat speciální účet pro splácení úvěru. Mimořádné splátky jsou možné bez sankcí kdykoliv v průběhu trvání úvěru a dokonce je zde i možnost splacení celého úvěru, rovněž bez sankcí.

Každý, kdo si zakládá stavební spoření, je obeznámen s tím, že má v budoucnu tuto možnost. Rovněž je mu sděleno, kdy mu asi stavební spořitelna tuto nabídku dá.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu