Zákaznický servis

img-karta-sting-209x150

Zákaznická karta

Společnost STING Finance je součástí Realitní skupiny STING, a proto mohou i naši klienti využívat výhod Zákaznické karty STING.

Zákaznická karta STING poskytuje mnoho výhod a také Vás opravňuje čerpat exkluzivní služby v rámci Realitní skupiny STING. Díky této kartě získáváte slevu u 10 000 partnerů v celé České republice v rámci věrnostního programu Sphere.

Věrnostní program Sphere je největším univerzálním věrnostním programem svého druhu fungujícím na území ČR a SR. Držitelé těchto karet s věrnostním programem Sphere card, mohou využívat výhody a slevy v širokém spektru oborů.

 

Zákaznická karta STING s věrnostním programem Sphere card

 

  • 10 000 obchodních míst v ČR i SR
  • výhody a slevy 5 – 30 %… i více
  • možná úspora v řádech i několika tisíc korun ročně

Navíc můžete získat provizi až 10 000 Kč za tip na prodej nemovitosti a přístup do on-line aplikací.

 

V případě, že se rozhodnete prodat nemovitost, realizujte prodej přes Realitní kancelář STING a díky této kartě máte ihned přístup do aplikace STING Detektiv, která Vám ohlídá prodej Vaší nemovitosti on-line. Stačí, když při podpisu exkluzivní smlouvy na prodej nemovitosti předáte číslo Vaší karty.

Chcete-li vědět více nebo chcete-li nahlédnout do databáze poskytovatelů slev, využijte odkaz na www.sphere.cz.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu