RNDr. Zdeněk Černý

Financemi se zabývám již od počátku 90. let. Nejprve se věnoval investicím a získal jsem u Komise pro cenné papíry certifikaci investičního zprostředkovatele.

V roce 2002 jsem činnost rozšířil o oblast hypotečních, podnikatelských a spotřebitelských úvěrů a o oblast pojištění. Od roku 2008 poskytování finanční služby také klientům realitní kanceláře STING.

Za dobu mé praxe jsem s financováním bydlení pomohl cca 750 klientům. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami. Díky dlouhodobé spolupráci a osobním vazbám v jednotlivých finančních institucích pro Vás získám bezkonkurenční nabídku, nadstandartní podmínky, zajistím hladký průběh procesu hypotečního úvěru a vyřídím veškerou administrativu, která povede ke schválení a načerpání Vašeho úvěru.

Jsem certifikovaný finanční poradce na hypotéky, spotřebitelské úvěry a pojištění zapsaný v registru ČNB pod IČO: 13652460 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů a pojištění SAB servis, s.r.o. IČO: 24704008.

Kontakty

Telefon:
602 443 896
E-mail:
zdenek.cerny@stingfinance.cz
Web:
www.stingfinance.cz
Adresa:
Realitní kanceláč STING s.r.o.
Benešova 21
586 01 Jihlava

Zanechejte mi zprávu