Pojištění

pojištění od Maxfinance
Máme pro Vás
výhodné nabídky
pojištění

Pojistka pro lepší budoucnost
Pojištění znamená myslet na zadní kolečka. Druhů pojistek je velké množství. Můžete si pojistit zdraví, movitý i nemovitý majetek, můžete se zabezpečit proti škodám – živelným pohromám i menším nepříjemnostem. Potkají-li Vás špatné časy, nemusíte díky pojištění začínat od nuly, ale s finanční injekcí, která může být v těžké chvíli obrovskou pomocí.

Co mám, mi nikdo nevezme. Nebo ne?

Cesty osudu jsou, jak říká klasik, nevyzpytatelné. Jeden den máte zdravou rodinu, dům a zahradu, druhý den může být všechno jinak. Právě proto je rozumné se pojistit.

Naše společnost Vám pomůže s vyřízením pojištění proti živelním a jiným událostem, jako je například:

  • požár, vichřice nebo krupobití,
  • pojištěním proti krádežím nebo loupežným přepadením,
  • pojištění proti vandalismu,
  • pojištění proti povodním a záplavám a například poškozeným potrubím.

Dokážeme snadno uzavřít smlouvy, zajistit pojištění nemovitosti zkolaudované i ve výstavbě a zajistíme pojištění vedlejší stavby samostatně.

Pojistíme i váš majetek !
Největší vzácností, kterou máte, je Vaše zdraví a pak střecha nad hlavou. Jak celý dům či byt, tak jeho vybavení lze pojistit proti poškození nebo úplné ztrátě. Pojištění majetku se tak stává tím nejzákladnějším.

Naši pojišťovací makléři Vám připraví takové pojištění na míru s tím, že Vám dokážou zajistit vinkulaci pro hypotéku. Díky našim odborníkům jsme schopni porovnat podmínky různých pojišťoven a zajistit Vám ty nejlepší, které jsou v současnosti na trhu.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost STING Finance s. r. o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti: společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu